Medzinárodné ocenenie A

Ocenenie A poukazuje na prestíž spoločnosti a jej vysokú kvalitu. Ohodnotená spoločnosť je vhodnou voľbou pre obchodovanie nielen v SR, ale i v celej Európe vďaka medzinárodnému presahu certifikácie.

Najväčšie prínosy certifikácie

Certifikát potvrzuje spolehlivost, důvěryhodnost a minimální rizikovost spolupráce s oceněnou firmou. Držitelé se stávají atraktivními obchodními partnery. Vzhledem ke stabilnímu finančnímu zdraví. Přísná kritéria hodnocení zaručují exkluzivitu společností, které mohou ocenění získat a potvrdit tak svou silnou pozici na trhu. Ocenění otevírá široké možnosti ke spolupráci na mezinárodních zakázkách či kontraktech, u kterých je důvěryhodnost klíčovým faktorem spolupráce.

Stiahnite si materiál
s podrobnými informáciami

Kto môže certifikát získať

  • Spoločnosť nie je v úpadku (konkurz, likvidácia).
  • Zverejnená účtovná uzávierka za hodnotené obdobie.
  • Aktuálny stav počtu zamestnancov, podľa intervalového zatriedenia v Štatistickom úrade SR.
  • Aktuálna adresa podnikania.
  • Aktíva väčšie ako nula.
  • Tržby väčšie ako nula.

Ako prezentovať ocenenie

Aktívne logo

Po overení splnených podmienok Vám bude zaslaný HTML kód, ktorý umiestnite na svoje webové stránky rovnako, ako keď umiestňujete banner. Tento kód si každý deň automaticky stiahne z databázy Bisnode aktualizované logo s dátumom, IČO a názov Vašej spoločnosti. Všetci tak vedia, že údaje sú každý deň preverované a vaša spoločnosť aktuálne spĺňa všetky požiadavky certifikácie.

Tlačený certifikát

Získate zarámovaný vytlačený certifikát, vhodný na umiestnenie v priestoroch spoločnosti. Certifikát Vám dodáme i v elektronickej podobe (PDF) a môžete ho použiť na prezentáciu vo firemných marketinových materiáloch, vrátane výročnej správy, Public Relation, atď. Na účely externej komunikácie certifikát získate v troch jazykových mutáciách (slovenčina, angličtina, nemčina), aby ste mohli svojich partnerov oslovovať v ich materinskom jazyku.

Vyberte si certifikát