Bisnode Register Solventných Firiem

Bisnode Register Solventných Firiem zahrňuje elitu slovenského podnikateľského prostredia. Ocenenie označuje iba seriózne spoločnosti, ktoré si starostlivo strážia svoje dobré obchodné meno.

Najväčšie prínosy certifikácie

Certifikácia odráža dlhodobú ekonomickou stabilitu, solventnosť, spoľahlivosť, a efektívne vedenie podnikania spoločnosti v rámci Slovenskej Republiky. Členstvo v prestížnom Bisnode Registri solventných firiem výrazne zlepšuje image firiem a umožňuje získavať priaznivejšie podmienky pro podnikanie. Dôležité informácie o kvalitách certifikovaných spoločností sú zanesené do všetkých databáz Bisnode. Využívajú ich banky, finančné, leasingové a iné inštitúcie, korporačná klientela a štátna správa.

Stiahnite si materiál
s podrobnými informáciami

Kto môže certifikát získať

  • spoločnosť nemá žiadne registrované dlhy
  • firma nie je v insolvenčnom riadení, konkurze alebo likvidácii
  • spoločnosť nemá záväzky viac ako 30 dní po dobe splatnosti
  • hodnotenie spoločnosti spadá do kategórie AAA - BB skóringového hodnotenia
  • firma pravidelne publikuje finančné výledky v Zbierke listín
  • certifikovaný subjekt musí mať hodnotu Platobného indexu Bisnode najhoršie v kategórii B2

Ako prezentovať ocenenie

Aktívne logo

Po overení splnených podmienok Vám bude zaslaný HTML kód, ktorý umiestnite na svoje webové stránky rovnako, ako keď umiestňujete banner. Tento kód si každý deň automaticky stiahne z databázy Bisnode aktualizované logo s dátumom, IČO a názov Vašej spoločnosti. Všetci tak vedia, že údaje sú každý deň preverované a vaša spoločnosť aktuálne spĺňa všetky požiadavky certifikácie.

Tlačený certifikát

Získate zarámovaný vytlačený certifikát, vhodný na umiestnenie v priestoroch spoločnosti. Certifikát Vám dodáme i v elektronickej podobe (PDF) a môžete ho použiť na prezentáciu vo firemných marketinových materiáloch, vrátane výročnej správy, Public Relation, atď. Na účely externej komunikácie certifikát získate v troch jazykových mutáciách (slovenčina, angličtina, nemčina), aby ste mohli svojich partnerov oslovovať v ich materinskom jazyku.

Vyberte si certifikát